pakalpojumi

Skaistuma injekcijas

Kas ir injekcijas?

Ir gluži dabiski, ka neatkarīgi no mūsu vecuma, gribam izskatīties un justies labi. Bet jebkurā gadījumā jāņem vērā, ka dabiskie novecošanas procesi, kas saistīti ar vides un ģenētisko faktoru ietekmi, ir neizbēgami.

Šajā gadījumā ir alternatīva – bez ķiruģiskas iejaukšanās ir iespējams ādu padarīt tvirtāku un elastīgāku, izskatoties arvien labāk un labāk.

Un tā ir viena no jaunāko tehnoloģiju metodēm – kosmētiskās injekcijas, tautā sauktas par skaistuma injekcijām . Ar to palīdzību ir iespējams novērst novecošanas rezultātā radušās grumbas un mīmikas krunciņas un rezultātā iegūstam gludāku ādu un jaunāku izskatu.

Ar injekciju palīdzību ir iepējama ne tikai ārējā izskata uzlabošana, bet arī ir iespēja tikt galā ar tādu problēmu kā pārmērīga svīšana jeb hiperhidrozi, kas var ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti.

Injekcijas

Apjoma korekcijai zemādas slānī tiek ievadīti speciāli preparāti jeb filleri, kas palīdz izlīdzināt sejas grumbas, atjaunot apjomu, piešķirt ādai tvirtumu un izlīdzināt sejas kontūru. Kontūrplastika ar filleriem – tā irkosmētiska procedūra, nevis ķirurģiska iejaukšanās, bet tās atjaunojošais efekts salīdzināms ar plastiskās ķirurģijas radīto efektu. Filleri nemaina dabisko sejas izskatu, bet vienkārši palīdz tai atjaunot zudušo formu. Populārākie filleri ir hialoronskābes preperāti (JUVEDERM, RESTYLANE, X-HA3) un kalcijas hidroksilapatīts – bioloģisks materiāls, kas jau vairāk nekā 20 gadu tiek izmantots ortopēdiskajā ķirurģijā, neiroķirurģijā, otorinolaringoloģijā, stomatoloģijā un oftalmoloģijā. Dabiskais kalcija hidroksilapatīts ir galvenā mūsu kaulu un zobu sastāvdaļa, līdz ar to tā sintētiskais analogs ir bioloģiski savienojams ar mūsu organismu.
Apjoma korekcijas procedūra parasti ilgst 15-30 minūtes (atkarībā no lietošanas zonas), un lielākajai daļai pacientu tā ir nesāpīga (tie, kas baidās no sāpēm, var izmantot pretsāpju līdzekli, piemēram, lidokaīnu). RadiesseTM injekcija neprasīs no jums daudz laika un pēc tam nebūs nepieciešama ilglaicīga rehabilitācija. Pēc ārsta apmeklējuma jūs uzreiz varat ķerties klāt saviem ikdienas darbiem. Bet tas, kāpēc jūs tik labi izskatāties, paziņām paliks noslēpums…

Before-After JV

Botulīna toksīna injekcijas un to iedarbība

Botulīna toksīns ir efektīvs un drošs līdzeklis, kas tiek plaši izmantots, lai uz laiku novērstu ādas novecošanās pazīmes, izlīdzinātu sejas krunciņas, grumbas un rievas, ko izraisa pārāk aktīvi sejas muskuļi.
Ar botulīna toksīna injekciju palīdzību tiek bloķēts impulss no nerva uz smalko sejas muskulatūru. Rezultātā tiek atslābināti noteikti sejas muskuļi vai to daļas. Pēc botoksa injekcijas ievadīšanas āda kļūst gluda un grumbas izlīdzinās. Savukārt, neskartie sejas muskuļi turpina darboties, saglabājot dabisku sejas mīmiku.
Botulīns ļoti precīzi un nelielā daudzumā tiek injicēts nepieciešamajās sejas zonās. Injekcijai tiek izmantota ļoti smalka mikroadata, kuras radītās sāpes ir salīdzināmas ar insekta kodumu -anestēzija šai procedūrai nav nepieciešama.
Botoksa injekciju procedūra ilgst 10-20 minūtes, un uzreiz pēc injekcijas klients var doties mājās vai turpināt savus dienas darbus. Retos gadījumos injekciju vietā var rasties nelieli zilumi. Tie ir īslaicīgi un tos var viegli apslēpt, izmantojot kosmētiku.
Botulīna toksīna injekcijas iedarbība saglabājas 4-18 mēnešus, kamēr preparāts uzsūcies organismā.
Klīniskie pētījumi liecina, ka laika gaitā botulīna injekciju iedarbība kļūst ilglaicīgāka – atkārtoti radot ādas un muskuļu atslābumu noteiktās sejas zonās, zūd ieradums lietot noteiktu mīmikuю

 

Hialuronskābe ir dabīga viela, kas palīdz mitrināt ādu un piešķir tai apjomu. Ādai novecojot, hialuronskābes daudzums tajā samazinās, tādējādi āda pakāpeniski zaudē ūdens tonusu. Hialuronskābes injekcijas ir veids, kā atsvaidzināt ādu un ļaut tai izskatīties starojošai, atjaunojot sejas ādas vingrumu un elastību, izlīdzinot grumbas un krunciņas, padarot sejas ādu gludāku un jaunāku. Procedūras estētiskie rezultāti ir tūlītēji-uzreiz pēc procedūras beigām.  Šī injekcija tiek veikta nepieciešamajās ādas zonās.

Hialuronskābes injekcijas iedarbības ilgums atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, vecuma, injicēšanas vietas, ādas stāvokļa, vispārējā veselības stāvokļa un dzīvesstila, tomēr vidēji šī iedarbība turpinās vienu gadu. Dažkārt vērojams efekts, ka ar hialuronskābi aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un grumbas sejā vairs neveidojas. Hialuronskābes injekcijas tiek izmantotas arī lūpu apjoma korekcijai (palielināšanai), sejas reljefa defektu un rētu korekcijaiausu un deguna formas korekcijai.

Dažas dienas pirms hialuronskābes injekcijas veikšanas iesakām izvairīties no aspirīna un nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu lietošanas (ar sāpes un temperatūru mazinošu un pretiekaisuma darbību). Tas samazinās zilumu veidošanās risku un iespējamo asiņošanu injekcijas vietā.
Procedūra ilgst 10 – 20 minūtes. Tā netraucē klientam turpināt dienas gaitas. Retos gadījumos var rasties neliels uztūkums vai nelieli zilumi, ko viegli noslēpt ar kosmētiku.

 

Pārmērīgu svīšanu padusēs, plaukstās, pēdās var novērst ar botulīna toksīna injekciju palīdzību. Šī metode ir diskrēta, ērta, neprasa daudz laika, turklāt sniedz noturīgu rezultātu.

Procedūras laikā, kas ilgst 5 – 10 minūtes, ādā ar vairākiem dūrieniem injicē botulīna toksīnu, kas bloķē sviedru dziedzeru darbību. Efekts parādās 4.– 6. dienā pēc injekcijas un saglabājas 6 – 9 mēnešus. Injekcijas vēlams atkārtot vienu – divas reizes gadā.

Šī sviedru dziedzeru bloķēšana noteiktās ķermeņa vietās nav kaitīga, jo organisms sviedrus tad izdala citur. Visveiksmīgāk tā var novērst padušu svīšanu.

Šīm injekcijām tiek izmantotas paša pacienta atdalīta ar trombocītiem bagāta asinsplazma.

Procedūra uzlabo un atjaunina sejas ādas kvalitāti, stimulē ādas elastību un tonusu, izlīdzina grumbas un pigmentplankumus uz sejas, padara ādu gaišu un mirdzošu, kā arī palēnina novecošanas procesus.

Injekciju procedūrai nepieciešami 10-20 ml asiņu no vēnas. Centrifugēto bagātināto plazmu injicē ādā sīkiem dūrieniem.