Отзывы

О: Lāzerplastikas klīnika

10.02.2023

Veneranda no Olaines

Lāzerplastikas klīnikā ļoti profesionāla , patīkama un pretimnākoša ir dermatoloģe ANITA ĀBELĪTE. Notiek nopietna izmeklēšana un ārstēšana. Ārstēsanās laikā jebkurā laikā var piezvanīt un palūgt padomu..kas ir svarīgi pacientam. Liels paldies dakterei par iejūtību un sapratni . Tādu dakteru Latvijā ir ļoti maz. Dakterīte Ābelīte! lai Jums laba veselība..... un katra JŪSU dzīves diena Laimes ratos brauc. Liels paldies par manis ārstēšanu..... Veneranda no OLAINES.

О: Lāzerplastikas klīnika

15.11.2022

Zane

Paldies dakterim Valdim Ģīlim par profesionālu pieeju. Paldies laipnajam personālam. Klīnikā jauka atmosfēra un laipns personāls.

О: Lāzerplastikas klīnika

02.02.2021

Iveta

Radās nepieciešamība atkal apmeklēt klīniku. Iepriekšējo reizi biju 3.gadus atpakaļ. Nemainīgi profesionāla un jauka attieksme no personāla puses, atsvaidzinātas telpas, reģistrācijas un uzgaidāmā telpa ieguvusi stilīgāku interjeru. Tiešām prieks būt jūsu klīnikā, lai cik nepatīkama būtu procedūra, jaukais personāls to visu kompensē. Īpašs paldies dakterītei Jeļenai Moisejenko-Golubovičai no viņas staro tāds miers, pārliecība un profesionalitāte! Veiksmi un izaugsmi visam kolektīvam, tas ir pelnīti!!! Paldies!

О: Lāzerplastikas klīnika

04.02.2020

Sāra

Iesaku! Jauka uzņemšana, prasmīgi un veikli veic savu darbu.

О: Lāzerplastikas klīnika

31.10.2019

Jūlija

Ļoti laba klīnika. Paldies ārstiem. Ļoti labi likvidēja papilomas. Labas cenas salīdzinoši ar citām klīnikām. Visi ir laipni un atsaucīgi. Runā dažādās valodās.

О: Lāzerplastikas klīnika

04.06.2018

Regīna

Paldies Dr. Jeļenai Moisejenko-Golubovičai par profesionālu,laipnu un patiešām patīkamu konsultāciju. Pārbaude tika veikta ar augstu atbildības sajūtu un uzklausīts katrs interesējošais jautājums. Cenas un pakalpojuma kvalitātes attiecība ir atbilstoša. Personālam paldies par atsaucīgu un laipnu apkalpošanu!

О: Lāzerplastikas klīnika

21.01.2018

Iveta

Paldies dakterītei Jeļenai Moisejenko-Golubovičai. Procedūra nebija no patīkamajām, bet dakterīte pacietīgi izskaidroja katru manu jautājumu, līdz ar to iedvešot mieru un pārliecību par to, kas tiek darīts! Jūsu klīnikā ir patīkama iegriezties, personāls laipns un neuzbāzīgs,nav steigas, nav paviršas attieksmes. Veiksmi un izdošanos visām kolektīvam!

О: Lāzerplastikas klīnika

12.02.2016

Kristīne

Biju šajā klīnikā pieteikusi vizīti, lai noņemtu dzimumzīmi, kas bija pie acs. Daktere bija ļoti profesionāla un zinoša. Personāls laipns un atsaucīgs. Telpas tīras un kārtīgas. Daktere visu sīki un smalki izstāstīja un izskaidroja par procedūru. Procedūra noritēja veiksmīgi. Rēta gandrīz nemaz nav redzama. Liels paldies Dakterei Anitai!

О: Lāzerplastikas klīnika

03.05.2016

Maija

Paldies dr. Valdim Ģīlim par vērtīgajiem padomiem un jauko attieksmi!

О: Lāzerplastikas klīnika

11.04.2016

Iluta

Nu jau vairāki mēneši pagājuši, kopš biju uz procedūru pie dakteres Anitas Ābelītes. Milzīgs paldies dakterei par profesionalitāti un palīdzību, kā arī, personālam par iejūtīgo attieksmi. Paldies!

О: Lāzerplastikas klīnika

07.10.2015

Jana

Paldies jaukajiem dakteriem par laipno attieksmi un vērtigajiem padomiem. Jūsu klīnikā ir jaukas telpas un draudzīgas cenas.. Jūsu klīnikā ir jaukas telpas un draudzīgas cenas.. Jūsu klīnikā ir jaukas telpas un draudzīgas cenas.

О: Lāzerplastikas klīnika

08.10.2015

Vienmēr laipna apkalpošana, lieliski speciālisti!

Добавить отзыв